Кабел со Конектори – CABLE-261

Кабли со Конектори

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Внатрешен адаптер за напојување 1 x 5,25" Напојувачки машко до 1 x 5,25 инчи напојувачки женски и 3 пински конектор за матична плоча за прикачување на вентилаторот за ладење

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра