Кабел со Конектори – CABLE-255

Кабли со Конектори

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

1 P-ATA 40-пински женски конектор 2 2x P-ATA 40-пински женски

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра