Кабел со Конектори – Nedis CABLE-177/10 CCGP59000BK100 VGA Cable 10m

VGA Male | VGA Male | Nickel Plated | Maximum resolution: 1280×768 | 10.0 m | Round | ABS | Black | Envelope

635 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

VGA Машко | VGA Машко | Пониклувано | Максимална резолуција: 1280?768 | 10,0 m | Тркалезна | ABS | Црна боја.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра