Кабел со Конектори – Nedis CABLE-141HS-1 CCGL60100BK10 USB Cable 1m

USB 2.0 | USB-A Male | USB-B Male | 10 W | 480 Mbps | Nickel Plated | 1.00 m | Round | PVC | Black | Label

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

USB 2.0 | USB-A Машко | USB-B Машко | 7,5 W | 480 Mbps | Пониклувано | 1,00 m | Тркалезна | ПВЦ | Црно.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра