Кабел со конектори – CABLE-1132-0.5

Cable USB 3.0 A-plug to Micro B-plug 0.5m

170 ден

Достапност:

Нема на залиха

Опис

USB 3.0 AM во Micro BM кабел -SuperSpeed: брзина на пренос на податоци до 600 MBps

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра