Заштитна гума за кабел – BNC-BOOTRG62BK

Конектори

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009984 Категорија

Опис

Заштитна гума за на кабел, за надворешна употреба.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра