Конектор – BNC-012

Конектори

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005457 Категорија

Опис

Конектор БНЦ

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра