Држач за батерија – Battery Holder 2-by-Side AA IC-233A

Battery holder for 2 "AA", wire leads

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008730 Категорија

Опис

Држач за батерии

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра