Држач за батерија – BAT.H.SN-13

Battery Holder

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003399 Категорија

Опис

Држач за 4x AA батерии

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра