Држач за батерија – BAT.H.SN-12

Battery Holder

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002794 Категорија

Опис

Држач за 1x AA батерија

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра