Држач за батерија – BAT.CL.SN-1 11445 Goobay 1x 9V Block battery holder black

1x 9V Block battery holder

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003797 Категорија

Опис

Држач за 1x 9V батерија.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра