Држач за батерија – BAT.H.SN-22

Battery Holder

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003398 Категорија

Опис

Држач за 4x AA батерии

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра