Батерија BANM9HF91B

Rechargeable Ni-MH Battery E-Block | 8.4 V | 250 mAh | 1 piece | Blister

440 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004676 Категорија

Опис

NiMH батерии со многу ниска стапка на самопразнење. Бидејќи се полнат, тие заштедуваат пари и се еколошки. Овие батерии се специјално погодни за DECT телефони

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра