Батерија BALCR12205BL Lithium Button Cell Battery CR1220

3.00 V | Lithium | CR1220 / 5012LC | Number of batteries: 5 pcs | Blister | CR1220 | Various | Silver

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100685 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНО ПАРЧЕ !!! P• Пакување: Блистер

• Боја: Сребрена

• Тип на уред: Различни

• Се полни: Не

• Технологија Литиум:

• Излезен напон: 3,00 V

• Дијаметар: 12,4

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра