Батерија – Batteries Verbatim C 2pack Alkaline

Alkaline Battery C | 1.5 V | 2 pieces | Blister

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 001038 Категорија

Опис

Цената е за една батерија!!! Напон: 1,5 V Висина: 50 mm Дијаметар: 26,2 mm Тежина: 61 g Код на модел: C-LR14 Бебешко пакување Големина: 2 Ако е потребно светло, тогаш Verbatim алкалните батерии со високи перформанси се идеално решение за блиц

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра