mk Macedonian

BA718-RHM

Интегрални Кола

90 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006078 Категорија

Опис

Operational amplifier Dual

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра