BA6259N-RHM

Интегрални Кола

55 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006102 Категорија

Опис

2x Motor-Tr.(reversible), <20V, 1A

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра