BA6239A-RHM

Интегрални Кола

0.81 

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006100 Категорија

Опис

VC, Motor-Tr.(reversible), <20V, 1,2A

Избери Валута
EUR Евра