mk Macedonian

BA5413-RHM

Интегрални Кола

130 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006091 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

NF-E, 24V, 2×5,4W(12V/3R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра