mk Macedonian

BA4112-RHM

Интегрални Кола

165 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006082 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

Telecom, FM-ZF, Schmalband/narrow band

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра