BA313-RHM

Интегрални Кола

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006074 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

Recorder, A/W-Verst., ALC, Ucc=3..12V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра