BA302-RHM

Интегрални Кола

45 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007332 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

NF-E, 1,8W(6V/8kR)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра