AY-3-8210

Интегрални Кола

160 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007331 Категорија

Опис

DIP-28

RC decoder

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра