Аудио Кабел во Котур – AUDIO-004

Microphone Cable on Reel 2x 0.14 mm? 100 m Black

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002687 Категорија

Опис

Овој кабел е погоден за поврзување на вашите звучници со засилувач. Тип на кабел Микрофон Боја црна Надворешен материјал ПВЦ пакување Должина на макара 100 m Аудио тип Стерео

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра