AN7148-MAT

Интегрални Кола

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006054 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-E, 24V, 3,5A, 2×2,1W(9V/4R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра