mk Macedonian

AN7115E-MAT

Интегрални Кола

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006046 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

NF-E, 13V, 1,5A, 2,1W(9V/4R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра