AN6913-MAT

Интегрални Кола

50 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006043 Категорија

Опис

Comparator (operational amplifier)

Dual, ±18V, -30..+85°

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра