mk Macedonian

AN5512-MAT

Интегрални Кола

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006033 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

TV, VA-E

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра