AN5250-MAT

Интегрални Кола

130 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006029 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

TV, Ton-ZF, NF-E, 2W(17V/16R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра