AN217P-MAT

Интегрални Кола

10 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007310 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

AM-V/M/O, AM/FM-ZF

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра