mk Macedonian

AN214Q-MAT

Интегрално Коло

110 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006022 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

NF-E, 18V, 1,2A, 4,4W(13V/4R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра