Батерија – 3.7V 3200mAh Lithium Li-ion 18650 Battery

Lithium Li-ion 18650

200 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 001106 Категорија

Опис

Хемија: Литиум Ознака: 18650 Li-ion Напон: 3,7 Volt Струја:3200 mA Димензии: 65х18,25 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра