mk Macedonian

134.40032/A

Сијалица

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005403 Категорија

Опис

Diam.x Length: 5.7 x 13.2 mm

ordercode: Volts: Amps: type

134.40032/A 6 V 45 mA

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра