Штекер ОГ 112-004-0001 Horoz Electric

Штекер

90 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003079 Категорија

Опис

  • Струја 16A
  • Шуко штекер ОГ
  • Напон AC 250V~
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра