ШТЕКЕР В/З ШУКО Дупли Металка Премиер

Штекер

165 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003780 Категорија

Опис

Приклучница шуко дупла 16А / 250V Боја: Бела

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра