ШТЕКЕР В/З ШУКО БЕЛЛ

Штекер

90 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003737 Категорија

Опис

Утичница шуко бела 16A, 250V ~

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра