ХАЛОГЕНА СИЈАЛИЦА 118ММ 160W/200W 3100LM Osram

Халогена Сијалица

175 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002047 Категорија

Опис

118MM/160W

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра