Фасонка за Флуо Цевка G13 Schwabe T8

Фасонка G13

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002056 Категорија

Опис

Фасонка за флуо цевка Г13.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра