Фасонка E27 luster bakelitna

Фасонка

45 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002063 Категорија

Опис

Фасонка за сијалица со грло Е27 за Лустер.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра