Фасонка Bakelit E27 EL.KONTAKT

Фасонка

65 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002135 Категорија

Опис

Фасонка за сијалица со грло Е27.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра