Power Adapter Solma SL-3171 3-12V 500mA

ADAPTER

295 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 490715 Категорија

Опис

DC 3V-12V 500mA

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра