Калај Cynel-Unipress Sn60Pb40-SW26/2.5% Ф 0.70мм 100g

КАЛАЈ

430 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004829 Категорија

Опис

Сн60Пб40-SW26/2.5% Ф 0.70мм 100g

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра