Калај Cynel-Unipress Sn60Pb40-SW26/2.5% Ф 1.00мм. 16g

Калај

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002684 Категорија

Опис

Сн60Пб40-Св26/2.5% Ф 1.00мм. 16g

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра