СИЛИКОНСКА ЖИЦА 4ММ2

Кабел во котур

42 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 031160 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Силиконска Жица 4ММ2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра