СЕНЗОР НА ДВИЖЕЊЕ 180Ц

Сензор на Движење

435 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 490670 Категорија

Опис

СЕНЗОР НА ДВИЖЕЊЕ HY/WMS/180/W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра