mk Macedonian

EL-PIR20

Сензор на движење

740 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002183 Категорија

Опис

Марка HQ
Moнтажа На зид
Напон 90 – 240 V(AC)
Фреквенција 50 Hz
Maк. Оптеретување 500 W
Боја на Куќиште Бела
Сензор PIR / MIC
Подесување 5sec – 9min.
Агол на детекција 140 °
Дистанца 12 m
Сензор 3 – 1000 Lx
Работна температура -20 ~ +40 °C
Се инсталира на висина 0.4 ~ 1.8 m
IP 20
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра