Форел – Фото Келија 6A 220-240V / 50-60Hz

Forel

170 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008149 Категорија

Опис

Осветленост 30Lux Моќност 10A Напон 220-240V / 50-60Hz

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра