РАЗВОДНИК Т ТРОЕН ТРОФАЗНО МОНОФАЗЕН 3Х16А 250В

Приклучоци

320 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003021 Категорија

Опис

РАЗВОДНИК Т ТРОЕН ТРОФАЗНО МОНОФАЗЕН 3Х16А 250V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра