Прекинувач – Prekinuvac 0-1 6A 2+1 Contacts Red

Прекинувач

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004816 Категорија

Опис

Прекинувач 12 V – 6A

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра