Прекинувач – Kraen Prekinuvac so Poluga 3A/250VAC

Switch

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005897 Категорија

Опис

Прекинувач 3A/250VAC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра